Skip to content

Bilmeniz gereken WhatsApp Aero Gizlilik Ayarları

WhatsApp Aero

WhatsApp Aero Resmi

Resmi Web Sitesi: aerows.org(EN), whatsaero.org(BR), wsaero.org(TR)

WhatsApp Aero APK en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir.WhatsApp Aero, veri gizliliği sorunları nedeniyle genellikle herkes tarafından tercih edilir. Geliştiriciler, WhatsApp Aero APK’sında bir dizi kullanıcı merkezli veri gizliliği ayarı sağlamıştır. Belki de bazı gizlilik ayarlarına zaten aşinasınızdır, yine de bu blogun WhatsApp Aero’nun gizlilik özelliklerini kullanmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Freezen Son Görülme

WhatsApp Aero, sohbet arayüzünün üst kısmındaki Not altında “Son Görülen” i kapatmaya izin verir. Alternatif olarak, bu izni yalnızca kişilerinize verebilirsiniz ve herkese göstermenize gerek yoktur.

Fotoğrafları kimlerin görüntüleyebileceğine karar verin

Bazen fotoğraflarımızın herkes tarafından görülmesini istemeyiz. WhatsApp Aero APK, fotoğrafları kimin görebileceğine karar vermenize olanak tanır. “Herkes”, “Kişilerim” ve “Hiç kimse” arasından seçim yapabilirsiniz.

Başkalarının sizi gruplara çekmesini yasaklama

Eminim herkes bu tür sinir bozucu şeylerle karşılaşmıştır. WhatsApp’ı açar açmaz kendinizi birçok gruba katılırken bulursunuz. Bunun nedeni, WhatsApp’ın diğer kişilerin sizi izniniz olmadan gruplara eklemesine izin vermesidir. Neyse ki, WhatsApp Aero son sürümünde artık sizi gruplara kimlerin ekleyebileceğini kontrol edebilirsiniz.

Bunu Gizlilik > Gruplar’a giderek ayarlayabilirsiniz.

Çevrimiçi durumu gizle

WhatsApp Aero APK şu anda çevrimiçi durumunu gizleyebilir, bazı kişilerin çevrimiçi olduğunuzu bilmesini istemiyorsanız, bu benzersiz özelliği deneyebilirsiniz, Etkinleştirdikten sonra arkadaşlarınız artık çevrimiçi uyarınızı almayacaktır. Sizinle sohbet etmek için iletişim kutusunu açsa bile, yine de çevrimdışı durumunu gösterir.

Sizi kimin arayabileceğine karar verin

Bazı rahatsız edici aramalara karşı savunma yapmak zordur. Arayan kişi telefonu kapatsak bile aramaya devam eder. WhatsApp Aero indir APK, WhatsApp’ın sahip olmadığı bir işlev olan beni kimin arayabileceğini ayarlayabilir. Seçebileceğiniz üç seçenek vardır, böylece bazı gereksiz aramaları engellemek için bu işlevi daha ayrıntılı olarak kullanabilirsiniz.

WhatsApp Aero son sürümünde birçok gizlilik ferahlığı vardır. Örneğin, mavi tiki kapatın. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için sayfaya atlamak için aşağıdaki WhatsApp Aero indirme bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Fouad WhatsApp Download 2023